Hétfő - Péntek: 8.00 - 20.00

Szombat - Vasárnap: Zárva

Zugligeti út 60.

1121 Budapest

Kövess minket

Fogászati recepciós állás

Feladatok:

– páciensek fogadása, koordinálása, időpontok kezelése
– bejövő hívások fogadása
– pénzkezelés, számlázás
– ügyintézés és egyéb adminisztratív jellegű feladatok intézése

Téged keresünk, ha magadra ismersz abban, hogy

– jó kommunikációs képességgel rendelkezel
– jellemez téged a páciensorientált szemlélet
– több mindenre tudsz egyszerre figyelni
– szereted a pontos, precíz munkavégzést
– nem ijedsz meg a nehézségektől
– magabiztosan használod az angol, esetleg német nyelvet
– felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bírsz
– hosszútávú munkalehetőséget keresel

Amit mi kínálunk:

jó hangulatú, barátságos csapat
versenyképes fizetés
stabil háttér
kellemes munkakörnyezet
Látogass el honlapunkra, ismerd meg történetünket csapatunkat!
SoulDental – A mosoly szakértője

A felvételnél előnyt jelent, ha rendelkezel fogászaton szerzett tapasztalattal.
Ha megtetszett ajánlatunk, úgy fényképes önéletrajzodat várjuk a karrier@souldental.hu emailcímre.

      Önéletrajz:

    Ezúton szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy önéletrajza elküldésével egyben hozzájárul önéletrajzában szereplő személyes adatainak kezeléséhez. Az adatkezelés a GDPR 6. cikk (1) bekezdés a) pontján (hozzájárulás) alapul. Az Ön által megadott személyes adatokat 1 évig tároljuk abban az esetben, ha korábban nem kéri azok törlését adatbázisunkból, amit a karrier@souldental.hu  emailcímen tud jelezni felénk.