Hétfő - Péntek: 8.00 - 20.00

Szombat - Vasárnap: Zárva

Zugligeti út 60.

1121 Budapest

Kövess minket

Fogászati asszisztensi állás

Fogászati asszisztensi állás – Dolgozz nálunk!

Felnőttfogászati rendelőnkbe keressük új fogászati asszisztens kollégánkat. Ha úgy érzed talpraesett, empatikus személyiség vagy, szereted a változatos feladatokat és jól kommunikálsz a páciensekkel, akkor nálunk a helyed!

Amit kínálunk:
– fogászati asszisztensi feladatok
– délelőtti és délutáni műszakok, hétfőtől péntekig
– jó hangulatú, barátságos csapat
– versenyképes fizetés
– stabil háttér
– kellemes munkakörnyezet

Amit elvárunk:
fogászati asszisztensi képesítés – alapfeltétel!
– 1-2 év szakirányú tapasztalat előnyt jelent
– szakmai elkötelezettség
– empatikus, páciensorientált szemlélet
– pontos, precíz munkavégzés

Szeretnél többet megtudni rólunk? Kattints oldalunkra!

SoulDental – A mosoly szakértője – Rólunk

Ha tetszik ajánlatunk, küldd el fényképes önéletrajzodat az itt található űrlapon, vagy írj a karrier@souldental.hu emailcímre!