Hétfő - Péntek: 8.00 - 20.00

Szombat - Vasárnap: Zárva

Zugligeti út 60.

1121 Budapest

Kövess minket

Fogászati állás

Dolgozz nálunk! – Aktuális állásajánlatunk

Fogászati recepciós állás

Feladatok:

– páciensek fogadása, koordinálása, időpontok kezelése
– bejövő hívások fogadása
– pénzkezelés, számlázás
– ügyintézés és egyéb adminisztratív jellegű feladatok intézése

Téged keresünk, ha magadra ismersz abban, hogy

– jó kommunikációs képességgel rendelkezel
– jellemez téged a páciensorientált szemlélet
– több mindenre tudsz egyszerre figyelni
– szereted a pontos, precíz munkavégzést
– nem ijedsz meg a nehézségektől
– magabiztosan használod az angol, esetleg német nyelvet
– felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bírsz
– hosszútávú munkalehetőséget keresel

Amit mi kínálunk:

jó hangulatú, barátságos csapat
versenyképes fizetés
stabil háttér
kellemes munkakörnyezet
Látogass el honlapunkra, ismerd meg történetünket csapatunkat!
SoulDental – A mosoly szakértője

A felvételnél előnyt jelent, ha rendelkezel fogászaton szerzett tapasztalattal.
Ha megtetszett ajánlatunk, úgy fényképes önéletrajzodat várjuk a karrier@souldental.hu emailcímre.

      Önéletrajz:

    Fogorvosi állás

    Igényes, jelentős ügyfélkörrel rendelkező budai fogászati rendelőnkbe keressük legalább 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, konzerválófogászati és fogpótlástan szakvizsgával rendelkező új fogorvoskollégánkat.

    Amit kínálunk:

    • családias légkör
    • jó hangulatú, barátságos csapat
    • versenyképes fizetés
    • szerződéses vagy alkalmazotti jogviszony
    • folyamatos szakmai fejlődés
    • és akár azonnali kezdés lehetősége

    Ha szeretnél többet tudni rólunk, kattints  oldalunkra, ismerd meg történetünket csapatunkat!

    Ha érdekel a lehetőség, küldd el nekünk önéletrajzodat és motivációs leveledet.